zabiegi na ciało

Bandaże

szczegóły rezerwuj

TERAPIA AROSHA – BANDAŻE DETOKSYKUJĄCE , WYSZCZUPLAJĄCE I UJĘDRNIAJĄCE.

Terapia bandażami Arosha to kompleksowe podejście do pielęgnacji ciała i walki z różnymi problemami estetycznymi.

Bandaże wykonane są z delikatnej bawełny nasączonej aktywnymi składnikami, które w trakcie zabiegu przenikają w głąb skóry.

Umów się na wizytę

rezerwuj teraz

PODEJMIJ WALKĘ O PIĘKNE CIAŁO Z EKSPERCKĄ METODĄ AROSHA !

Częste pytania

1. Masaż na sucho szczotką Arosha / etap przygotowania, pobudzenia układu limfatycznego i krwionośnego, wstępnie modeluje ciało, oczyszcza z toksyn, pobudza metabolizm, zmniejsza rozstępy i cellulit, rozluźnia mięśnie.

2. Aplikacja kwasu glikolowego / jest to forma peelingu, która usuwa martwy naskórek i “otwiera” skórę na głęboką aplikację i wchłanianie substancji aktywnych z bandaży Arosha

3. Bandażowanie / jest to etap najważniejszy, specjalistyczne okrycie ciała bandażami bogato nasączonymi składnikami aktywnymi. W zależności od wskazania i rodzaju problemu wybieramy ukierunkowany bandaż.

4. Wmasowanie kremu kończącego zabieg.

Po zdjęciu bandaży skóra jest “dopieszczana” i zabezpieczana odpowiednio dobranymi do problemu i terapii kremami wykończeniowymi.

zabieg trwa około 60 minut.

  • Stosuj suchy piling (3 minuty każdego dnia) i szczotkuj ciało 
  • Nakładaj krem polecony po zabiegu – używaj tylko profesjonalnych produktów, ponieważ gwarantują one skuteczność dzięki zawartości aktywnych składników.
  • Stosuj zrównoważoną dietę o niskiej zawartości tłuszczów, ogranicz spożywanie kawy i słodyczy. Odstaw alkohol.  Dieta powinna zawierać różne grupy pokarmów: produkty mleczne (mleko, jogurty, ser), proteiny (mięso, ryby, jajka, orzechy, rośliny strączkowe), warzywa, owoce i węglowodany takie jak: chleb, płatki zbożowe, ryż, makaron.
  • Pij dużo wody, minimum 2 litry dziennie.
  • Podtrzymuj aktywność fizyczną.