GINEKOLOGIA ESTETYCZNA

Protokół N-ROSE

szczegóły rezerwuj

Protokół N-Rose

Zabieg polegający na połączeniu radiofrekwencji (RF), kwasu hialuronowego oraz kosmeceutyku dający efekt obkurczenia i pełnego odmłodzenia okolic intymnych.

Metody leczenia zabiegowego i okres okołooperacyjny

Radiofrekwencyjne (RF) zabiegi ginekologiczne mogą być również połączone z podaniem kwasu hialuronowego. Kwas hialuronowy jest naturalnym składnikiem tkanek, który pomaga w utrzymaniu wilgoci i elastyczności skóry. Po podaniu go do pochwy, kwas hialuronowy działa jako naturalny nawilżacz i pomaga zwiększyć jędrność i elastyczność pochwy oraz zwiększyć wrażliwość na dotyk.

Podczas zabiegu RF z kwasem hialuronowym, specjalista wprowadza specjalną elektrodę do pochwy, która emituje fale radiowe, a jednocześnie wprowadza kwas hialuronowy do tkanek. Połączenie tych dwóch terapii pozwala na uzyskanie lepszych i dłużej utrzymujących się rezultatów.

Pacjentki, które przeszły zabieg RF z kwasem hialuronowym, zwykle odczuwają zwiększenie jędrności i elastyczności pochwy, poprawę libido oraz zmniejszenie suchości pochwy.

Jak każdy zabieg medyczny, zabieg RF z kwasem hialuronowym powinien być przeprowadzany przez specjalistę, po konsultacji z lekarzem. Pacjentki, które są w ciąży lub karmią piersią powinny omówić z lekarzem czy zabieg jest dla nich odpowiedni.

Technologia

Innowacyjna technologia, która wykorzystuje moc fali radiowych do ujędrniania skóry twarzy, wyszczuplania i modelowania sylwetki oraz redukcji tkanki tłuszczowej. Dodatkowo urządzenie to wykorzystywane jest w ginekologii jako zabieg odmładzający i rewitalizujący okolice intymne. Zabiegi z wykorzystaniem fal radiowych cieszą się dużym zainteresowaniem pacjentów. Fale radiowe stosowane są od długiego czasu w fizjoterapii i znane są jako diatermia.

Wskazania

  • Atrofia pochwy
  • Ścieńczenie pochwy – nabłonek
  • Atrofia moczowo-płciowa
  • UGA – zespół urogenitalny okresu menopauzy
  • SUI – wysiłkowe nietrzymanie moczu
  • Zaburzenia seksualne
  • Utrata jędrności
  • Suchość pochwy

Efekty

Przeciwwskazania

– opryszczka

– stan zapalny w okolicy narządów płciowych

– leczenie antykoagulantami

– nadwrażliwości na kwas hialuronowy

– tendencja do powstawania blizn o charakterze hipertroficznym

– ciąża i w okres połogu

– ciężkie alergie

W Klinice Endermology Center zabiegi wykonuje:

Dr n. med. Agnieszka Mikucka – Niczyporuk, specjalistka ginekologii i położnictwa; nauczyciel akademicki w Klinice Perinatologii i Położnictwa; członkini Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego, Towarzystwa Biologii Rozrodu oraz Polskiego Towarzystwa Ginekologii Estetycznej i Rekonstrukcyjnej. Stale podnosi swoje kwalifikacje, uczestnicząc w wielu szkoleniach – głównie z zakresu ginekologii estetycznej i rekonstrukcyjnej.

Umów się na wizytę

rezerwuj teraz

Częste pytania

Zabieg nie wymaga od pacjenta żadnego specjalnego przygotowania. Ze względu na określoną regularność zabiegu należy przygotować odpowiednią dyspozycyjność.