Laserowa stymulacja młodzieńczego kolagenu

Red Touch PRO

Upload Image...
szczegóły rezerwuj

Umów się na wizytę

rezerwuj teraz

Innowacyjny laser Red Touch to przełom w nieinwazyjnym odmładzaniu skóry i wolumetrii ust! 

Częste pytania

Zabieg jest praktycznie bezbolesny. Dla poprawy komfortu możemy zastosować znieczulenie miejscowe.

Laser nie wymaga długiej rekonwalescencji, od razu po zabiegu możesz wrócić do codziennych aktywności.

To zależy od tego, czego potrzebuje twoja skóra. Jeśli wymaga silnej odbudowy ubytków i wolumetrii, konieczne może okazać się uzupełnienie działania lasera np. wypełniaczami. Oczywiście plan zabiegów (ich rodzaj, częstotliwość kolejność) powinien być dobrany indywidualnie.  

Jak najbardziej! Możesz liczyć na poprawę napięcia i jędrności skóry, a także usunięcie typowej dla tych obszarów siateczki bruzd, linii i zmarszczek. Energia lasera 675 nm jest też pochłaniana przez melaninę zawartą w skórze, dzięki czemu zabieg usunie też przebarwienia posłoneczne z dekoltu.

To zależy, jakiego efektu oczekujesz. Na pewno nie uzyskasz dużego, wyrazistego powiększenia ust, ale naturalne, subtelne – jak najbardziej! Ponadto usta stają się jędrne, gładkie, wyraźnie młodsze i bardziej apetyczne! 

Pierwsze efekty są widoczne praktycznie od razu – skóra staje się bardziej napięta i gładka.  Na pełen rezultat trzeba jednak poczekać ok. 3-6 miesięcy, bo tyle trwa przebudowa skóry w wyniku wzmożonej produkji kolagenu typu I wywołana laserem.

Odpowiednio wykonany zabieg niesie małe ryzyko wystąpienia skutków niepożądanych – poza przejściowymi, związanymi z krótką rekonwalescencją. Laser 675 nm nie powoduje uszkodzenia naskórka.